Autodesk Mudbox
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów designrootmudbox oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów designrootmudbox oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Aktualne terminy szkoleń

Oprogramowanie do cyfrowego malowania i rzeźbienia Autodesk Mudbox umożliwia tworzenie w jakości produkcyjnej cyfrowej grafiki 3D. Mudbox oferuje wysokiej jakości środowisko i profesjonalnej jakości narzędzia, które pomogą Ci stworzyć bardzo realistyczne postacie 3D, atrakcyjne środowiska, szczegółowe rekwizyty i atrakcyjne koncepcje projektów w krótszym czasie.

Cechy programu Autodesk Mudbox

Zaawansowane narzędzia Retopology
Łatwiejsze tworzenie siatki w produkcyjnej jakości w oparciu o skanowane, importowane lub rzeźbione dane dzięki opcjom retopologii siatek — nowej, w pełni automatycznej oraz zorientowanej na wymagania użytkownika opcji. Z zestawem narzędzi Mudbox Retopology artyści mogą skoncentrować się na względach estetycznych podczas rzeźbienia. A po dokończeniu modelu można wykorzystać automatyczne lub ręczne mechanizmy Mudbox do tworzenia gotowych do animacji siatek z wysokiej jakości topologią.

Rozszerzony system multi-touch
Intuicyjny system pracy multi-touch wprowadzony w oprogramowaniu Autodesk Mudbox został rozszerzony i umożliwia teraz bezpośrednią manipulację wzorami na ekranie oraz współdziała z dodatkowymi urządzeniami. Technologia multi-touch współpracuje z tabletami Wacom Intuos5, Wacom Cintiq 24HD oraz niektórymi innymi narzędziami umożliwiającymi pracę poprzez dotyk. Urządzenia te mają możliwość wykrywania dotyku w więcej niż jednym punkcie w tym samym czasie, umożliwiając pracę z użyciem wielu palców lub palców i rysików oraz wykorzystanie gestów do manipulowania modelem, widokiem kamery lub ustawieniami pewnych narzędzi.

Bezpłatna wersja testowa programu