AutoCAD LT

Aktualne terminy szkoleń

Dokumentuj pomysły za pomocą oprogramowania Autodesk AutoCAD LT do kreślenia i detalowania oraz tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych 2D, które można łatwo edytować, współdzielić, a także zmieniać ich przeznaczenie. Dzięki wersjom dla systemów Windows i Mac można teraz łatwiej niż kiedykolwiek tworzyć dokumentację projektową na wybranej platformie.

Oprogramowanie do kreślenia Autodesk AutoCAD LT pomaga projektantom dbającym o wysoką jakość tworzyć precyzyjne rysunki techniczne.

 

  • Produktywność: udoskonalone funkcje i narzędzia do kreślenia 2D pomagają zwiększyć dokładność i ograniczyć ilość powtarzanych zadań
  • Kompatybilność: Technologia DWG gwarantuje wierne odwzorowanie i kompatybilność danych, zapewniając lepszą komunikację ze współpracownikami i klientami
  • Niezawodność: Oprogramowanie AutoCAD LT oparte jest na wiodącej platformie Autodesk AutoCAD, wykorzystywanej przez miliony specjalistów od ponad 30 lat

Cechy programu Autodesk AutoCAD LT

Inteligentne wymiarowanie
Dokonuj pomiarów w oparciu o zawartość rysunków.

Ulepszone pliki PDF
Pliki PDF charakteryzują się mniejszymi rozmiarami, rozszerzonymi opcjami wyszukiwania i lepszym działaniem.

Monitor zmiennych systemowych
Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w preferencjach systemowych.

Dodatkowe narzędzia zwiększające produktywność
Karty plików i inteligentniejsze wiersze poleceń pomagają ograniczyć ilość powtarzalnych zadań i przyspieszyć wykonanie pracy.

Lepsze połączenie
Pakiet pozwala na importowanie modeli i zapewnia dostęp do projektów za pośrednictwem urządzeń przenośnych oraz dostęp do narzędzi Design Feed, które umożliwiają interaktywną współpracę i sprzyjają większemu zaangażowaniu uczestników przedsięwzięcia.

Realne środowisko
Aktualizowane na bieżąco mapy i narzędzia do geolokalizacji pozwalają przedstawić realny świat w obszarze roboczym programu AutoCAD LT. Połącz swój projekt ze światem rzeczywistym.

Ulepszony wiersz poleceń
Dzięki ulepszonemu wierszu poleceń nie musisz już pamiętać pełnych poleceń, wystarczy że wpiszesz początek komendy a program wyświetli listę dostępnych poleceń.

Kanały danych projektu
Ułatwiona współpraca poprzez korzystanie z informacji pobieranych z kanału projektu.

Szyki skojarzone
Szyki skojarzone znacznie przyspieszają pracę, ułatwiając zachowanie relacji między obiektami w szyku. Ulepszenia takie jak kontekstowa karta wstążki w trakcie tworzenia szyku, pozwalają szybciej i łatwiej tworzyć obiekty w dowolnym wzorze.

Podgląd edycji właściwości
Dynamiczny podgląd edycji z użyciem palety „Właściwości” („Properties”) lub „Szybkich właściwości” („Quick Properties”) jeszcze zanim zostanie zastosowana do wybranych obiektów. Wyświetlanie efektu zmiany właściwości, takich jak kolor lub rodzaj linii, w celu szybkiej oceny dostępnych możliwości przed dokonaniem zmian.

Wybieranie podobnych obiektów lub dodawanie wybranych obiektów
Narzędzie „Wybierz podobne” umożliwia skuteczniejsze wybieranie obiektów o podobnych właściwościach. Użycie narzędzia „Dodaj wybrane” pozwala szybko utworzyć nowy obiekt o takich samych właściwościach jak istniejący.

Ścieżki do odnośników zewnętrznych
Dzięki opcji „Domyślna ścieżka odnośników” pliki dołączone do rysunków jako odnośniki podłożone lub zewnętrzne domyślnie otrzymują teraz względną ścieżkę, która definiuje ich położenie w stosunku do rysunku nadrzędnego. Dzięki temu AutoCAD LT łatwiej zachowuje odnośniki w razie przeniesienia plików lub folderów.

Zwiększona kompatybilność plików i połączenie z chmurą Autodesk 360
Oprogramowanie AutoCAD LT jest kompatybilne wstecznie, a obecnie obsługiwane jest również przez system Windows 8. Natomiast połączenie z usługami w chmurze Autodesk 360 zapewnia użytkownikiem dostęp do plików i preferencji ustawień niestandardowych z niemal dowolnego miejsca.

Bezpłatna wersja testowa programu