Stacje robocze

Z przyjemnością informujemy Państwa o współpracy z firmą Wortmann AG - dostawcą sprzętu z branży IT.
Firma Wortmann jest producentem marki TERRA a produkcja odbywa się w Niemczech.
Polski oddział firmy Wortmann AG, Terra Computer Sp.z o.o. mieści się w Luboniu (k.Poznania) i działa na rynku od ponad czterech lat.

W ofercie firmy znajdują się między innymi komputery osobiste, laptopy biznesowe, maszyny robocze, komputery stacjonarne oraz laptopy, monitory, AIO, serwery i rozwiązania Cloud.

Produkty marki TERRA wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, udokumentowaną standardem ISO9001, indywidualną konfiguracją urządzenia pod potrzeby klienta, własną siatką serwisową w Europie, serwisem On-Site (24h) oraz, dzięki 30 lat produkcji i dystrybucji w Niemczech, fachowym doradztwem i konkurencyjną ceną.
Każde urządzenie przed wysyłką jest testowane pod kątem sprawności i spójności działania podzespołów.

On-Site - Co to takiego?
Dla zachowania ciągłości pracy niezbędne jest w pełni sprawne narzędzie. Firma Wortmann AG oferuje możliwość wykupienia usługi serwisowej realizowanej w ciągu 24h od momentu zgłoszenia usterki. Wszystkie komputery stacjonarne oraz serwery objęte gwarancją On-Site naprawiane są na miejscu u klienta. Możliwe jest to dzięki rozległej siatce serwisowej rozsianej na terenie całej Polski oraz Europy. Takie rozwiązanie zapewnia państwu maksimum bezpieczeństwa danych oraz błyskawiczną reakcję serwisową bez konieczności wysyłania urządzenia do serwisów zagranicznych.

BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania jest również partnerem serwisowym Wortmann AG co pozwala nam na dopasowanie konfiguracji zgodnie z potrzebami biur projektowych a w razie problemów, zapewni pełną obsługę naszych pracowników serwisowych.

Poniżej przedstawiamy Państwu propozycje laptopów do zastosowań CAD. Cena poszczególnych modeli może się różnić w zależności od wybranej konfiguracji w momencie zamówienia. Wszystkie sprzedawane laptopy posiadają w standardzie podświetlaną klawiaturę w układzie US oraz matowe matryce IPS.

 

TERRA MOBILE 1778/i7-12700h/1TB SSD NVME PCIE4.0/16GB DDR4/Nvidia RTX3050/W10 Pro

Więcej zdjęć KLIK

 

 W celu poznania pełnej oferty lub uzyskaniu dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 61 830 16 77 lub adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.