AutoCAD

 

Aktualne terminy szkoleń

Zaprojektuj wszystkie szczegóły za pomocą oprogramowania CAD

Twórz wyjątkowe projekty za pomocą programu do projektowania i tworzenia dokumentacji AutoCAD®. Przyspiesz tworzenie dokumentacji i detalowania korzystając z narzędzia zwiększającego wydajność i współdziel pracę za pomocą technologii TrustedDWG™. Połącz proces roboczy ze zintegrowanym komputerem, chmurą i rozwiązaniami mobilnymi. Wskaż wybraną platformę oprogramowania projektowego CAD w programie AutoCAD dla systemu Windows lub AutoCAD dla komputerów Mac.

Oprogramowanie Autodesk AutoCAD łączy proces roboczy projektowania, jak nigdy dotąd. Nowe narzędzia społecznościowe bardziej angażują klientów do współpracy nad projektem. Wiele ulepszeń pozwala zaoszczędzić czas i przyspieszyć codzienne procesy robocze. Dzięki mapom tworzonym w czasie rzeczywistym i nowym wydajnym funkcjom AutoCAD łączy koncepcje projektowe z rzeczywistym światem, który nas otacza.

Oprogramowanie Autodesk AutoCAD pozwala projektantom lepiej przekazywać swoje pomysły w dwóch i trzech wymiarach. Użytkownicy mogą tworzyć projekty 3D, przyspieszyć sporządzanie dokumentacji i usprawnić współpracę.

W tej chwili kupując jeden produkt otrzymujemy narzędzia:

  • Architektoniczne
  • Elektryczne
  • MEP
  • Mechaniczne
  • Plant 3D
  • Aplikacja Mobilna

Cechy programu Autodesk AutoCAD Only One

Inteligentne wymiarowanie
Dokonuj pomiarów w oparciu o zawartość rysunków.

Ulepszone pliki PDF
Pliki PDF są mniejsze, bardziej dopracowane i charakteryzują się rozszerzonymi opcjami wyszukiwania.

Monitor zmiennych systemowych
Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych.

Poprawa wydajności
Nowe i udoskonalone funkcje przyspieszają projektowanie.

Obliczenia w czasie rzeczywistym
Tworzenie i edycja danych chmury punktów bezpośrednio w programie AutoCAD.

Więcej swobody w projektowaniu
Zwiększone możliwości kontroli ułatwiają tworzenie trójwymiarowych projektów, a aktualizowane na bieżąco mapy i funkcje geolokalizacji dają wgląd do realnego świata bezpośrednio z poziomu programu AutoCAD.

Szybsze dokumentowanie
Karty plików i inteligentniejsze wiersze poleceń pomagają ograniczyć ilość powtarzalnych zadań i przyspieszyć realizację projektu.

Sugestywna komunikacja
Zintegrowane narzędzia do renderowania pozwalają łatwo tworzyć efektowne reprezentacje modeli 3D.

Widoki przekrojów i szczegółów
Karta dokumentacji modelu ułatwia dostęp do narzędzi służących do tworzenia widoków przekrojów i szczegółów. Wybieraj spośród najbardziej popularnych metod tworzenia przekrojów, takich jak pełny, częściowy, odsunięty i dopasowany. Określaj obwiednie kołowe i prostokątne widoków szczegółów. Twórz powiązania linii przekrojów z punktami charakterystycznymi w celu zachowania wierności nawet w przypadku zmiany modelu lub arkusza. Zachowaj spójność między wieloma przekrojami lub widokami szczegółów, dzięki możliwości dostosowywania stylu widoków.

Komunikacja i synchronizacja dzięki Autodesk 360
Ścisłe sprzężenie z chmurą Autodesk 360 pozwala na synchronizację plików. Obejmuje synchronizowanie rysunków i folderów z kontem internetowym bezpośrednio z poziomu oprogramowania AutoCAD. Pliki można eksportować i załączać bezpośrednio do konta pojedynczego logowania, a następnie udostępniać je innym użytkownikom za pośrednictwem konta internetowego Autodesk. Możesz też z łatwością współdzielić i korzystać z dostępu do dostosowanych ustawień użytkownika oraz plików pomocniczych, a tym samym bez przeszkód przechodzić z jednego urządzenia na drugie.

Łatwiejsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb
Dzięki aplikacjom z witryny Autodesk Exchange użytkownicy mogą dopasować posiadane oprogramowanie do własnych potrzeb, a usługi w chmurze Autodesk 360 umożliwiają im działanie zgodne z własnymi preferencjami.

Wyodrębnianie krzywej powierzchni
Narzędzie do wyodrębniania krzywej powierzchni pozwala wyodrębniać linie konturowe powierzchni zakrzywionych brył 3D przez określony punkt na powierzchni lub na ścianie bryły.

Podgląd edycji właściwości
Dynamiczny i natychmiastowy podgląd zmian we właściwościach obiektu jeszcze przed ich wprowadzeniem. Dla przykładu, jeśli wybierzesz obiekt a następnie użyjesz palety "Właściwości" chcąc zmienić kolor, wybrany obiekt będzie dynamicznie zmieniał kolor zgodnie ze wskazaniem kursora na liście kolorów.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem zachęcamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
504 115 879
504 011 193

Bezpłatna wersja testowa programu