Motoryzacja

W naszej ofercie znajdują się produkty z rodziny Alias Studio służące do projektowania koncepcyjnego, modelowania i tworzenia powierzchni, zaprojektowane specjalnie by umożliwiać producentom samochodów bardziej innowacyjne projektowanie, pozwalają uprościć i przyspieszyć proces od projektu do produkcji w stopniu dotychczas niewyobrażalnym.

Teraz dzięki współpracy produktów z rodziny Alias Studio oraz Inventora mogą Państwo projektować, wizualizować i symulować faktyczne działania produktów – w oparciu o jeden wspólny model cyfrowy, którego można użyć w każdej fazie produkcji, uzupełniając luki, które zwykle istnieją między zespołami ds. Projektowania koncepcyjnego, inżynierii i produkcji. Zapewniają one technologię mającą pomóc firmom produkcyjnym w redukcji kosztów projektowania i produkcji dzięki zmniejszeniu ilości prototypów fizycznych.

Na współczesnym rynku produkcji motoryzacyjnej ogromne znaczenia ma zarówno ograniczanie kosztów, jak i szybkość wprowadzania wyrobów na rynek, a jak wiadomo przeglądy projektów są kosztowne i czasochłonne. Możliwości oceny różnych alternatyw projektowych ze względu na czas i koszty budowy prototypów są ograniczone. Niskiej jakości prototypy cyfrowe dodatkowo opóźniają procesy zatwierdzania projektów. W tym przypadku pole do popisu należy się nowemu produktowi jakim jest Showcase, który rozwiąże powyższe problemy i dodatkowo umożliwi równolegle z pracami projektowymi przygotowanie wysokiej jakości prezentacji na potrzeby marketingowe.

Od teraz mogą Państwo szybciej i ekonomiczniej wprowadzać na rynek optymalne produkty. Połączenie każdego etapu projektowania z jednym modelem cyfrowym funkcjami specjalnie dostosowanymi do specyfiki produkcji motoryzacyjnej zmniejsza uzależnienie od drogich prototypów fizycznych.