Szkolenia
 

 

Zapraszamy na szkolenia z oprogramowania CAD/CAM i Microsoft 

Szkolenia prowadzimy bez przerwy od 1992 roku w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym.

Tematyka kursów obejmuje zakres od podstaw użytkowania komputerów do zaawansowanego wdrożenia zastosowań w projektowaniu i modelowaniu przestrzennym.

Nasze szkolenia kierujemy do wszystkich firm wykorzystujących oprogramowanie CAD-owskie, które intensywnie rozwijają wiedzę swoich pracowników, podnosząc w ten sposób ich kwalifikacje i wydajność w pracy. W porozumieniu z klientem tworzymy indywidualne tematy szkoleń dostosowane według potrzeb firmy wynikające ze specyfikacji branżowej. Proponujemy także kursy porównawcze przeznaczone dla użytkowników którzy korzystali z wcześniejszych wersji programu.

 

Certificate

Nasze doświadczenie i kompetencje w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania przyczyniły się do uzyskania przez naszą firmę statusu Autodesk Authorized Training Center. Status AATC posiadamy jako jedna z nielicznych firm w Polsce. Tworzymy więc i zapewniamy szkolenia z systemów Autodesk na najwyższym poziomie. Szkolenia organizowane przez naszą firmę są starannie dobrane i nadzorowane aby zapewnić satysfakcję naszym klientom.

Prowadzimy szkolenia w zakresie podstawowym oraz zaawansowanym z następujących programów:

Autodesk

Certificate

BUDiKOM

ECDL

Microsoft

  • Excel
  • Word

Usługi naszej firmy oznaczają zintegrowane konsultacje, szkolenia i wsparcie, by pomóc użytkownikowi w maksymalnym wykorzystaniu całego potencjału oprogramowania.

Miejsce szkoleń stacjonarnych:

  • Poznań: siedziba Budikom, ul. Czechosłowacka 16

Dysponujemy również mobilnym sprzętem komputerowym, co umożliwia nam organizacje szkoleń na terenie całego kraju.

Certificate

Po każdym szkoleniu jest możliwość uzyskania Międzynarodowego Certyfikatu Autodesku, który jest wiarygodnym, dokumentem potwierdzającym znajomość danego oprogramowania. Zapraszamy na specjalistyczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców otwartych na wszelkie pytania i propozycje wypływające ze strony Użytkownika, zarówno w Jego siedzibie jak i w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym.

Posiadamy status autoryzowanego centrum egzaminacyjnego i laboratorium ECDL (European Computer Driving Licence). Zachęcamy Państwa do zdawania egzaminów ECDL poświadczających wiedzę oraz umiejętności z zakresu obsługi komputera.

  • .

W porozumieniu z Państwem proponujemy również indywidualne szkolenia wynikające ze specyfikacji branżowej oraz bieżących potrzeb firmy! Możemy również zaproponować Państwu szkolenia w dogodnych dla Państwa terminach. Kursy odbywają się systematycznie w ciągu roku, w godzinach 8.00-16.00 oraz 15.00-20.00 lub w godzinach zaproponowanych przez Państwa.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową i do skorzystania z naszych usług. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 61 830 16 77
tel. 504 115 879
tel. 504 011 193