Modelowanie informacji o budynku

Efektywniej i wymowniej przedstaw swoją wizję podczas tworzenia projektów

Rozwiązania Autodesk pozwalające na modelowanie informacji o budynku (BIM) zapewniają szczegółowy, łatwo dostępny i interaktywny obraz cyklu życia budynku dla wszystkich uczestników projektu. Rozwiązania Autodesk BIM do projektowania budynków mogą pomóc:

  • W lepszym zrozumieniu projektu i osiągnięciu zgodnych z planem wyników.
  • We współdzieleniu identycznych i spójnych danych w cyklu życia projektu.
  • Zapewnić szybsze reagowanie na zmiany i bardziej inteligentne oraz wydajniejsze procesy.

Pakiet oprogramowania Autodesk® Building Design Suite zapewnia szeroki wachlarz rozwiązań budowlanych dla procesów przetwarzania CAD i BIM. Pozwala to architektom, inżynierom i wykonawcom na projektowanie, symulowanie, wizualizowanie i tworzenie lepszych konstrukcji. Wersja Standard pakietu jest przeznaczona dla projektantów, autorów i kreślarzy wymagających podstawowych narzędzi do tworzenia dokumentacji. Wersja Premium zapewnia zoptymalizowany zestaw narzędzi wspomagających pracę architektów, inżynierów MEP i inżynierów budowlanych, którzy mogą korzystać z potężnych rozwiązań BIM i inteligentnych funkcji projektowania modelowego 3D. Wersja Ultimate jest oparta na wersji Premium i zawiera dodatkowe, wszechstronne narzędzia projektowe i konstrukcyjne, zapewniające większy wgląd w cykl życia budynku.

Dlaczego narzędzia Autodesk BIM?

  • Zaawansowane technologie służące do projektowania, tworzenia wizualizacji, symulacji i koordynacji
  • Kompleksowe rozwiązania wspomagające przepływ pracy, zapewniające zachowanie wierności danych i większą efektywność
  • Funkcje dostępne z poziomu aplikacji stacjonarnej, obsługiwanej w chmurze, w przeglądarce i na platformach mobilnych; adaptacja kosztów do zmiennych wymogów projektowych.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z zastosowania oprogramowania Autodesk do BIM, skontaktuj się z nami już dziś.