Wiadomości

Autodesk zmienia zasady jednoczesnego korzystania dla subskrypcji dla pojedynczego użytkownika zwiększając elastyczność korzystania z licencji.

Począwszy od 11 czerwca, użytkownicy subskrypcji będą mieli większą spójność między Warunkami użytkowania Autodesk a sposobem, w jaki uzyskują dostęp do produktów Autodesk, dzięki aktualizacji naszych zasad jednoczesnego użytkowania dla subskrypcji dla jednego użytkownika.

Co się zmieniło?

  • Usunięto limity instalacji na urządzeniach dla subskrypcji dla jednego użytkownika. Użytkownicy mogą teraz instalować oprogramowanie na wielu urządzeniach i korzystać z oprogramowania na jednym urządzeniu jednocześnie, co zwiększa elastyczność.
  • Usunięto ograniczenia dotyczące jednoczesnego korzystania z komputera stacjonarnego i urządzenia mobilnego. Użytkownicy mogą potrzebować zaktualizować lub przejrzeć pliki w podróży, co mogą teraz zrobić bez wylogowywania się.

 

AUTODESK Terms of Use

AutoCAD Appreciation Week
Oferta ważna w dniach od 27 do 29 maja 2024 r.

Skorzystaj z okazji aby uzupełnić licencje w pracowni i rozpocząć pracę z najnowszymi wersjami oprogramowania 2025!

W dniach od 27 do 29 maja 2024 r. możesz zyskać do 20% dla nowych subskrypcji:

  • AutoCAD
  • AutoCAD LT/LT for Mac
  • AutoCAD Revit LT Suite

Uwaga!
Możliwość wyboru przyszłej daty startu subskrypcji została ograniczona do 7 dni kalendarzowych a wielkość zamówienia do 20 licencji.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym i szkoleniowym:
Dział Handlowy                        534 343 300                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Szkoleń                           504 115 879        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy, że w dniu 31 maja 2024 firma będzie nieczynna.
Zapraszamy do kontaktu od 3 czerwca.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zachęcamy do kontaktu w kolejnych dniach.

? Dofinansowania do szkoleń w ramach Bazy Usług Rozwojowych ?
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 4 czerwca 2024 r. zostanie wznowiony nabór wniosków na dofinansowania do szkoleń dla firm należących do subregionu poznańskiego.
Jednocześnie przypominamy o nadal trwających naborach w subregionach Konińskim, Pilskim i Leszczyńskim.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości wsparcia finansowego ?. Dodatkowych informacji o projekcie udzieli nasz Dział Szkoleń ?‍?
? 504 115 879 | ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji aktywnej w dniach 10.04.2024 - 25.04.2024
Obniżamy ceny przedłużenia Pakietu Premium (maintenance)!

1 rok - 10% zniżki!
2 lata - 10% zniżki na 1 rok i 15% zniżki na 2 rok!
3 lata - 10% zniżki na 1 rok, 15% zniżki na 2 rok i 25% zniżki na 3 rok!     
 
Przedłużenie Pakietu Premium (maintenance) może nastąpić w dowolnym momencie!
Jest ono realizowane na kolejne 12 miesięcy, zawsze licząc od daty zakończenia, a nie daty zakupu!
 
Dzięki Pakietowi Premium (maintenance) zyskasz:
- Elastyczną mobilność - możliwość instalacji programu na dodatkowym komputerze.
- Nową funkcjonalność - możliwość bezpłatnego pobierania ulepszonych wersji programu.
- Maksymalną kompatybilność - zgodność z najnowszymi programami CAD i systemami Windows.
- Większą zawartość - dostęp do wielu bibliotek czołowych producentów.
 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem handlowym
Dział Handlowy                        534 343 300                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Usługi rozwojowe dla Twojego biznesu - powiat poznański i m.Poznań
Informujemy, że Wielkopolska Agencja Rozwoju Regionalnego ogłosiła termin naboru formularzy w projekcie Usługi rozwojowe dla Twojego biznes (dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw). Nabór rozpocznie się w dniu 10 kwietnia 2024 r. od godz. 9.00 do wyczerpania puli 600 wniosków. Formularz zgłoszeniowy należy składać za pośrednictwem Generatora Wniosku dostępnego na stronie operatora (link).
Wszelkie informacje o projekcie dostępne na stronie WARP oraz bezpośrednio w naszym Dziale Szkoleń ?‍??‍?
? 504 115 879 | ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Od dnia 24 kwietnia użytkownicy, którzy spróbują uzyskać dostęp do programu Inventor na więcej niż jednym urządzeniu jednocześnie, zostaną poproszeni o wstrzymanie sesji na jednym stanowisku lub zalogowanie się jako inny użytkownik. Włączenie powiadomień nie wymaga żadnych działań.

Ta aktualizacja rozszerza nasze istniejące alerty dotyczące zapobiegania jednoczesnemu korzystaniu i będzie miała zastosowanie do większości produktów komputerowych w wersji 2020 lub nowszej do końca 2024 roku.

Alerty te pomagają uniknąć przypadkowego nadmiernego użycia i pomagają ograniczyć dostęp do produktu do zamierzonych użytkowników, wspierając zgodność z Warunkami użytkowania Autodesk.

Alerty dotyczące zapobiegania jednoczesnemu korzystaniu są aktywne dla większości produktów desktopowych, gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do produktu na więcej niż dwóch urządzeniach jednocześnie.