Wiadomości

Tylko od 14 do 29 stycznia 2020 włącznie będzie trwała promocja na wybrane produkty Autodesk.

Zachęcamy do kontaktowania się z naszym działem handlowym i skorzystania z okazji na rabat nawet do -40% przy zakupie nowych licencji oprogramowania.

Szczegóły

Czas trwania: 14 - 24 stycznia 2020
Obejmuje produkty:

  • AutoCADrabat -15% dla subskrypcji 3-letnich
  • AutoCAD LT/LT for Mac – rabat -20% dla subskrypcji rocznych i 3-letnich
  • AutoCAD Revit LT Suiterabat -20% dla subskrypcji rocznych i 3-letnich

Rabat naliczany od ceny katalogowej producenta.

Dział handlowy: 61 830 16 77

Wprowadzona została niewielka zmiana w sposobie dostarczania certyfikatów oryginalności oprogramowania.

Do tej pory były one wysyłane jako załącznik do każdego zamówienia.

Obecnie użytkownicy mogą pobierać certyfikaty oryginalności korzystając z poniższego linku:
https://www.cadprofi.com/main/support/download/arch

Służy on również do pobierania obecnych i archiwalnych wersji oprogramowania CADprofi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

tel.: 61 830 16 77

informujemy, że w dniach 24 oraz 27 grudnia 2019 firma będzie nieczynna.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i zachęcamy do kontaktu w pozostałe dni.

Począwszy od 4 grudnia do 8 grudnia 2019 (a więc tylko przez 5 dni!) ceny wszystkich pełnych wersji CADprofi  (wersji komercyjnych, sieciowych oraz jednorocznych) zostaną obniżone o 20%!
Pełna lista produktów objętych promocją: http://e-cadprofi.com/index.php?route=product/search&search=santa

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:

61 830 16 77

 

Zapraszamy do sprawdzenia najatrakcyjniejszych ofert przygotowanych specjalnie na
BLACK FRIDAY 2019!

Aktualne promocje znajdują się w tabeli poniżej.

Oferty aktualizowane są na bieżąco!

CADprofi i CP-Symbols -25%
Gardenphilia Designer - Promocja z okazji Black Friday -30%!
Autodesk Cyberweek 2019 -25%!

Dzięki połączonym siłom Autodesk, Amazon Web Services (AWS) oraz nVidia od 18 listopada do 31 grudnia 2019r. możliwy jest nielimitowany dostęp do generative design w programie Fusion 360.

To najlepszy moment, by Twoi klienci Product Design & Manufacturing odkryli to narzędzie i nauczyli się wykorzystywać je za darmo. Nawet 30-dniowa wersja trial programu Fusion 360 daje dostęp do darmowego projektowania generatywnego w tym okresie, dając wszystkim możliwość sprawdzenia najnowszych technik projektowania.

Więcej informacji pod adresem https://www.autodesk.com/campaigns/generative-design/free

Przykłady: http://help.autodesk.com/view/fusion360/ENU

Nie przegap szansy na zaoszczędzenie 20% przy subskrypcji Kolekcji z zakresu Projektowania i wytwarzania Produktów. Dzięki kolekcji będziesz w stanie dostosować narzędzia do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Użytkownicy mają również dostęp do każdej poprzedniej i bieżącej wersji oraz możliwość łatwego zarządzania licencjami i użytkownikami. Nie przegap szansy zaoszczędzenia 20% i zastanów się nad oszczędnościami jeszcze większymi, wybierając 3-letni okres ważności.

Ze względu na wysokie zainteresowanie klientów, obecna oferta została przedłużona do 29 listopada 2019 roku. Kwalifikujący się klienci, którzy skorzystają z Global Field Promotion (GFP), otrzymają do 20% zniżki na SRP nowego 1- lub 3-letniego abonamentu.

Szczegóły
Miło nam Państwa poinformować że od teraz również Klienci posiadający starsze licencje wieczyste (od roku 1998)   mogą przystąpić do promocji i uzyskać oszczędności co najmniej 20%.
Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły promocji a odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziecie Państwo pod tym linkiem: klik
Weryfikacja produktów które mogą wziąć udział w promocji a także zgłaszania programów jest dostępne pod tym linkiem: klik  

Ważna wskazówka
Microsoft ogłosił, że zakończy rozszerzone wsparcie dla systemu Windows 7 w styczniu 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie poprzednie wydania Autodesk są kompatybilne z systemem Windows 10, jest to doskonała okazja, aby przejść na programy wspierające w pełni działanie na systemie  Windows 10.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym
Uzyskaj dostęp do szerokiego wyboru niezbędnych produktów łączących oprogramowanie i usługi Autodesk w jednym wygodnym pakiecie dostępnym w atrakcyjnej cenie.
Subskrypcja kolekcji branżowej to świetny sposób na uzyskanie dostępu do najważniejszego oprogramowania i usług Autodesk® w jednym pakiecie. Możesz teraz cieszyć się z znacznymi oszczędnościami w stosunku do programów kupowanych oddzielnie, a programy oferują wiele rozwiązań branżowych, zawsze gdy ich potrzebujesz.

Informacje
Od 7 maja  do 29 listopada 2019 r., możesz zaoszczędzić nawet do 20%, jeśli rozpoczniesz subskrypcję wybranego programu Autodesk na 1 lub 3 lata. Oferta związana jest z wymogiem aktualizacji posiadanej licencji wieczystej i dotyczy dostępu dla jednego lub dla wielu użytkowników. Dołącz do milionów osób, które już się wybrały subskrypcję i uzyskały dostęp do najbardziej innowacyjnych programów Autodesk.

  • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami lub rabatami.
  • Oferty nie można łączyć z umowami Volume Purchase Agreements lub Major Account discounts.

Pełną listę produktów wyjściowych i docelowych można znaleźć w .

Pytania proszę kierować pod numer telefonu: 534 343 300 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.