Wiadomości

Autodesk przeprowadzi to webinarium 29 września 2021 r. o godz. 16:00 (16:00 czasu środkowoeuropejskiego). Nasi eksperci techniczni przedstawią, co potrafi BIM Collaborate, jak skonfigurować zespoły do współautorstwa w modelach Revit oraz jak pomoże im to łatwo zrozumieć nadchodzące zmiany i dostarczyć lepsze projekty z mniejszą liczbą przeróbek.

W ciągu ostatniego roku obserwowaliśmy, jak współpraca w chmurze zmieniła się z przyjemnej potrzeby w konieczność. Firma Autodesk jeszcze bardziej usprawnia współpracę w branży AEC, wprowadzając na rynek "BIM Collaborate Pro" - naszą flagową ofertę dla zespołów projektowych, które muszą współpracować w dowolnym czasie i miejscu w programie Revit.

Dołącz do naszego webinarium, aby dowiedzieć się, jak BIM Collaborate Pro, dawniej BIM 360 Design, może pomóc zespołom projektowym, takim jak Twój, we współautorstwie modeli Revit, łatwym zrozumieniu zmian przychodzących od współpracujących zespołów i podejmowaniu świadomych decyzji, dzięki czemu można dostarczać lepsze projekty z mniejszą liczbą przeróbek. Omówimy, co ta oferta może dla Ciebie zrobić, jak skonfigurować zespoły i jak wykorzystać nowe funkcje, które wprowadziliśmy w codziennych przepływach pracy.

Webinarium odbywa się w języku angielskim

 Link do informacji o webinarium i rejestracji: KLIK