Wiadomości

Oprogramowanie do zarządzania danymi Autodesk® Vault ułatwia zarządzanie danymi w jednej centralnej lokalizacji, przyspiesza procesy projektowe oraz usprawnia współpracę wewnętrzną i zewnętrzną. Vault integruje się z ponad 30 aplikacjami projektowymi Autodesk, zapewnia rozbudowane funkcje rewizji i kontroli dostępu oraz umożliwia udostępnianie danych produktów w celu skrócenia czasu cyklu inżynierskiego i zminimalizowania błędów produkcyjnych.Aplikacja mobilna Autodesk® Vault zapewnia elastyczny dostęp do przechowywanych w skarbcu danych projektowych i inżynierskich oraz możliwość pracy z nimi w dowolnym miejscu. Zabierz swoje dane projektowe ze sobą na halę produkcyjną, na plac budowy lub na spotkanie z klientem. Aplikacja mobilna Vault ułatwia bycie na bieżąco ze swoimi projektami i współpracę z zespołem, gdy jesteś z dala od komputera stacjonarnego.

 Wewnętrzne wytyczne dotyczące nazwy aplikacji:

Zgodnie z podejściem firmy Autodesk w przypadku wszystkich produktów z aplikacją mobilną należy używać nazwy produktu plus "aplikacja mobilna" pisana małymi literami w opisie. Na przykład, aplikacja mobilna AutoCAD i aplikacja mobilna Fusion 360. Dlatego w naszych informacjach używamy "aplikacji mobilnej Vault".

 Komunikaty dotyczące wydania i licencjonowania:

Aplikacja mobilna Vault jest dostępna na urządzenia z systemem iOS, iPhone i iPad, i współpracuje z oprogramowaniem Vault Professional 2020 i 2021. Aby korzystać z aplikacji mobilnej, użytkownik musi posiadać subskrypcję Vault Professional lub Vault Office.