Wiadomości

Kursy Autodesk

Zapraszamy do udział w projekcie unijnym dedykowanym usługom rozwojowym dla sektora MŚP i uzyskaj refundację nawet do 80% kosztów szkoleń i doradztwa.

Można otrzymać od 10 tys. do 100 tys. zł na firmę oraz od 3 tys. do 10 tys. na pracownika.

Co należy zrobić, aby skorzystać z dofinansowania?

Aby skorzystać z takiej formy dofinansowania szkoleń należy zgłosić się do instytucji, która w danym województwie zajmuje się dystrybucją środków na szkolenia i złożyć w niej wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR): uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem szkoleniowym w celu uzyskania informacji o Twoim operatorze środków oraz terminach rekrutacji.

Również z chęcią udzielimy informacji o wszystkich szkoleniach i kursach oferowanych przez naszą firmę na platformie BUR.

Warto wiedzieć, że każde szkolenie możemy zorganizować również w formie zamkniętej, dostosowanej do Państwa potrzeb. W tym celu przed kontaktem z Operatorem należy zgłosić się do naszego działu szkoleń, w celu ustalenia szczegółów oferty.

DLA KOGO? Dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników

NA CO? Na usługi rozwojowe:usługi szkoleniowe, usługi doradcze

POZIOM REFUNDACJI Do 80%

ILE DOFINANSOWANIA? Na firmę do 100 000 zł, na pracownika do 10 000 zł

Dział Szkoleń                           504 115 879                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.