Wiadomości

Zaoszczędź do 15% kupując nową roczna lub trzyletnią subskrypcję kolekcji branżowych oraz większości produktów indywidualnych, przy zwrocie posiadanej licencji wieczystej.

Warunki promocji

 • Klienci mogą zaoszczędzić do 15% ceny SRP przy zwrocie posiadanej licencji wieczystej bez aktywnego planu obsługi (takiego który wygasł przed dniem 21 marca 2018 r. ) w wersjach od R14 do 2018, przy zakupie nowej rocznej lub 3-letniej subskrypcji kolekcji branżowych oraz większości produktów indywidualnych.
 • Przy zwrocie licencji produktów z rodziny LT można zakupić nowe subskrypcje wyłącznie produktów LT.
 • Promocja obejmuje subskrypcje dla pojedynczych użytkowników i dla wielu użytkowników.
 • Przed zamówieniem nowej subskrypcji należy zgłosić zwrot numeru seryjnego licencji wieczystej na stronie: http://www.autodesk.com/tradeinpromo
 • Promocja nie dotyczy zakupu odnowień subskrypcji.
 • Klient upoważniony jest do zakupu jednej nowej subskrypcji za każdą zwracaną, kwalifikująca się licencję wieczystą
 • W ramach promocji jeden klient może zakupić maksymalnie 50 stanowisk.
 • Klient nie musi dokonywać zakupu tego samego produktu, który zwraca. Informacje o produktach które można nabyć i produktach które można zwrócić w zamian, można uzyskać u Partnera. Przejście z produktów LT jest możliwe tylko na produkty z grupy LT.
 • W przypadku niezadowolenia klienta z zakupionej subskrypcji istnieje możliwość powrotu do licencji wieczystej. Powrót do licencji wieczystej może odbyć się w ciągu 30 dni po wygaśnięciu 3-letniego okresu subskrypcji bądź w ciągu 30 dni po wygaśnięciu dwóch następujących po sobie rocznych subskrypcji (roczna subskrypcja + roczne odnowienie). Uwaga! Klient, który posiadał licencję wieczystą z planem obsługi w wersji 2017 lub 2018 ważnym do 31.12.2017r. i skorzystał z promocji Legacy, może powrócić do licencji wieczystej wyłącznie do wersji 2016. W przypadku pozostałych wersji klienci powracają do licencji wieczystej do wersji posiadanej wcześniej. Zwrócona licencja jest wykluczona z wszelkich akcji promocyjnych w przyszłości.
 • W przypadku wielu licencji znajdujących się pod jednym wspólnym numerem seryjnym, rabat można uzyskać na każda z licencji, jednak zgłosić numer seryjny w promocji można tylko jeden raz.
 • Promocja nie łączy się z innymi ofertami.


  WAŻNE - Warunki promocji  Global Field Promotion

  Jak działa proces zamawiania?

  1. Przed zakupem należy podać numer seryjny licencji wieczystej. Klient lub Partner w imieniu Klienta, wypełnia zgłoszenie, kierując się na adres http://www.autodesk.com/tradeinpromo
  2. Na tej stronie trzeba wypełnić wymagane pola, w tym między innymi nazwa klienta, numer seryjny zgłoszenia oraz należy podać adres poczty elektronicznej.
  3. Po dokonaniu zakupu, numer seryjny licencji wieczystej i wszystkie odpowiadające mu stanowiska zostaną oznaczone systemu Autodesk jako już nieważnego lub niekwalifikującego się do wymiany promocyjnej.
  4. Jeśli klient chciałby wstrzymać lub anulować zakup, to trzeba przesłać zgłoszenie przez skontaktowanie się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi na zgłoszenie Autodesk może przywrócić licencję.
  5. Autodesk będzie stale monitorował wszystkie zgłoszenia i zamówienia złożone pod numerami seryjnymi. W przypadku rozbieżności między zgłoszeniem a zamówieniem, skontaktuje się z podmiotem zgłaszającym w celu wyjaśnień.
  6. Z zastrzeżeniem punktu 7, klient wyraża zgodę na zawieszenie licencji przez Autodesk w zakresie odpowiadającym podany numer seryjny (numery seryjne) i klient wyraża zgodę na zaprzestanie korzystania z takich licencji.
  7. Klient jest uprawniony do przywrócenia dotychczasowej licencji w sposób opisany w pytaniach 3-6. Zwrot stanowi pełne i ostateczne zaspokojenie wszystkich roszczeń.