Wiadomości

Autodesk ogłosił, że cena nowych i odnowionych subskrypcji wzrośnie dla niektórych naszych klientów 28 marca 2023 roku.

Zmiana, że nie dotyczy to wszystkich klientów. W przypadku odnowień będziemy wysyłali odpowiednią informację z wyprzedzeniem abyście Państwo mieli wystarczająco dużo czasu na zaplanowanie i zabezpieczenie dodatkowego budżetu, jeśli to konieczne. 

Autodesk

Od ponad 40 lat miliony ludzi i firm ufają oprogramowaniu Autodesk, które przekształca sposób wytwarzania ich produktów. 
Nieustannie inwestujemy w technologię, której nasi klienci potrzebują, aby zwiększyć swoją produktywność i wydajność w wielu branżach, takich jak AEC, PD&M oraz M&E.
Aby pomóc administratorom uzyskać jak największą wartość z ich oprogramowania, regularnie inwestujemy w nowe funkcje i ulepszenia, które pozwalają zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty i zwiększyć produktywność. 
Stale udoskonalane programy:

  • REVIT: 11 aktualizacji produktów i dodanie 390 udoskonaleń
  • AUTOCAD: 10 aktualizacji produktu i dodanie 59 udoskonaleń
  • CIVIL 3D: 18 aktualizacji produktów i dodanie 250 udoskonaleń

Nie wierz nam na słowo, posłuchaj bezpośrednio od klientów takich jak Ty o niesamowitych rzeczach, które udało im się osiągnąć dzięki oprogramowaniu Autodesk. Historie klientów

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:
Dział Handlowy                        534 343 300                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.