Wiadomości

Autodesk zaprasza na konferencję online dotyczącą, wykorzystania danych z wykorzystaniem Autodesk Connected Construction.

Konferencja odbędzie się w dniu 17.06.2021

Liderzy Autodesk pokażą Tobie korzyści płynące z transformacji cyfrowej w budownictwie.

W zależności od stanowiska które zajmujesz, wydarzenie będzie oferować cztery szczegółowe kursy.

Coordination Master Class for BIM/VDC Manager

Porozmawiamy o zmianie sposobu myślenia, którą umożliwia technologia BIM. Dzięki czemu cały zespół projektowy może brać udział w koordynacji. Omówimy, w jaki sposób partnerzy projektowi i handlowi mogą samodzielnie sprawdzić swoje modele w trakcie procesu projektowego, zwalniając z tego Managera BIM dzięki czemu może on się skupić na ważniejszych kwestiach.

Quantification Master Class for Estimators and Preconstruction Managers

Porozmawiamy o tym, jak zintegrowane podejście 2D i 3D do przedmiarów jak szybko dostarczyć konkurencyjne oferty, usprawniając przedmiary i umożliwiając współpracę. Dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko i poprawić wyniki projektu, generując zautomatyzowane zestawienia ilości, wykorzystując technologię opartą na chmurze i integrując pracę 2D i 3D.

Project and Cost Management Master Class for Project Managers

Omówimy, w jaki sposób połączona platforma pomoże Ci lepiej zarządzać czasem, dostarczy lepszych informacji zespołom zarządzającym oraz usprawni przepływy pracy związane z projektami i kosztami, aby były bardziej dochodowe

Quality and Field Management Master Class for Quality Managers

Dowiesz się, jak dostosowywać i standaryzować gromadzenie danych, aby zapewnić prostą i strukturę zespołom terenowym. Porozmawiamy o danych budowlanych i o tym, jak mogą one pomóc w działaniach proaktywnych zamiast reaktywnych. Pokażemy również, jak przekształcić swój projekt, umożliwiając wszystkim samodzielny dostęp do informacji, dzięki czemu mniej czasu spędzasz na rozmowach telefonicznych i e-mailach, a więcej na zadaniach, które są naprawdę ważne.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów zachęcamy do kontaktu.

883 245 245                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.