Wiadomości

W dniu 28.03.2019 Autodesk poinformował o udostępnieniu nowej wersji swojego flagowego produktu AutoCAD 2020.

AutoCAD® zawiera  specjalistyczne funkcje i biblioteki przeznaczone dla branż architektonicznej, mechanicznej, elektrycznej i innych.

  • Automatyzacja przy tworzeniu rzutów kondygnacji, przekrojów, elewacji i innych rysunków.
  • Dzięki narzędziom do projektowania mechanicznego możesz szybciej rysować rury, elementy instalacji hydraulicznych i kanały.
  • Pracuj szybciej z dowolnego miejsca dzięki AutoCAD 2020
  • Subskrypcja AutoCAD daje dostęp do specjalistycznych zestawów narzędzi, aplikacji internetowej i mobilnej oraz do funkcji oszczędzających czas, takich jak Szybki pomiar, paletę Bloków i wiele innych funkcji.

Projektuj kanały, przewody elektryczne i obwody do systemów HVAC oraz instalacji hydraulicznych i elektrycznych, korzystając z zestawu narzędzi MEP.

Aplikacja mobilna AutoCAD: korzystaj z AutoCAD dokądkolwiek się udasz, a także offline. Dzięki łatwym w użyciu narzędziom możesz wykonywać pomiary w miejscu budowy i edytować rysunki CAD podczas spotkań z klientem. Potrzebujesz do tego jedynie smartfonu lub tabletu.

Aplikacja internetowa AutoCAD: dostęp do ostatnich rysunków z dowolnego miejsca i bez programu AutoCAD zainstalowanego na komputerze. Przeglądaj, edytuj i twórz rysunki CAD za pomocą uproszczonego interfejsu użytkownika działającego w przeglądarce internetowej. Zaloguj się na stronie web.autocad.com. przy użyciu swojego identyfikatora Autodesk.