Wiadomości

Terminarz wszystkich szkoleń dostępny pod tym linkiem.

 
Proponujemy skorzystanie z atrakcyjnej oferty promocyjnej na produkty z
grupy AutoCAD. To doskonała okazja aby uzupełnić potrzeby pracowni i
uzyskać nawet do 25% zniżki!
 
Wyprzedzaj konkurencję
 
Zapewnij sobie dostęp do najnowszych rozwiązań i pracuj szybciej dzięki
nowym funkcjom pozwalającym oszczędzać czas.
 
Działaj elastycznie
 
Pracuj z dowolnego miejsca i na wielu urządzeniach — w domu, w biurze
lub w podróży.
 
Korzystaj z rozszerzonej pomocy technicznej
 
Uzyskaj pomoc techniczną wtedy, kiedy jej potrzebujesz — na czacie,
przez telefon lub online.
 
 
PROMOCJA!
 
  Czas trwania: 17-31 lipca 2019
  Obejmuje programy : AutoCAD, AutoCAD LT/LT for Mac, Revit LT Suite
  Oszczedzasz:
      o 25% rabatu dla 3-letnich subskrypcji
      o 20% rabatu dla subskrypcji rocznej
 

Raportowanie wykorzystania miejsc pozwala administratorom monitorować, którzy użytkownicy aktywowali przypisane im produkty i częstotliwość korzystania z nich. Umożliwia to administratorom optymalizację przydziałów licencji i strategiczne podejście do przyszłych decyzji zakupowych. Raportowanie wykorzystania miejsc jest dostępne tylko dla produktów z dostępem dla jednego użytkownika i nie jest dostępne dla produktów z dostępem dla wielu użytkowników.

Więcej informacji Tutaj

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy naszą ofertę szkoleń o kurs z programu Gardenphilia Designer.

Szkolenie jest skierowane dla osób, których pasją jest zieleń. Serdecznie zapraszamy projektantów ogrodów, architektów krajobrazu oraz osób projektujących tereny zielone do wzięcia udziału w warsztatach zgłębiających umiejętność pracy w tym programie.

O możliwościach tego produktu mogą Państwo więcej przeczytać tutaj

Terminy szkoleń

Zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń!

504 115 879

W okresie wakacyjnym mamy dla Państwa doskonałą ofertę promocyjną na oprogramowanie CADprofi - pakietu wspomagającego projektowanie.

Dzięki promocji możecie Państwo zaoszczędzić:

Aż 25% ceny przy zakupie  CADprofi Suite (licencje komercyjne, sieciowe i czasowe)

Aż 50% ceny przy zakupie aktualizacji i rozszerzeń do CADprofi Suite (wszystkie rozszerzenia z CADprofi do CADprofi Suite). Rozszerzenia z CP-Symbols do CADprofi Suite są wyłączone z promocji.Dzięki pakietowi CADprofi Suite otrzymacie Państwo dostęp do wszystkich 4 modułów:

 •    CADprofi: Electrical,
 •    Mechanical,
 •    Architectural,
 •    HVAC & Piping.


Promocja potrwa od 10.07.2019 do 21.07.2019.

ZAPRASZAMY.

Tel: 534 343 300

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 10 lipca 2019 dostępna do pobrania będzie najnowsza wersja oprogramowania AutoCAD 2020 dla platformy MAC.

Instalator dostępny będzie za pośrednictwem konta Autodesk.

Najnowsza wersja oprogramowania otrzymała nowe funkcje i ulepszenia, a także wprowadzona została obsługa języka koreańskiego.

Aktualizacja 24.06.2019
Miło nam Państwa poinformować że od teraz również Klienci posiadający starsze licencje wieczyste (od roku 1998)   mogą przystąpić do promocji i uzyskać oszczędności co najmniej 20%.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły promocji a odpowiedzi na najważniejsze pytania zawiera złączony plik.

Ważna wskazówka
Z początkiem stycznia 2020 r., Microsoft ogłasza koniec rozszerzonego wsparcia dla systemu Windows 7. Oznacza to, że teraz jest najlepszy moment aby przejąć na programy wspierające w pełni działanie na systemie  Windows 10.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym
Uzyskaj dostęp do szerokiego wyboru niezbędnych produktów łączących oprogramowanie i usługi Autodesk w jednym wygodnym pakiecie dostępnym w atrakcyjnej cenie.
Subskrypcja kolekcji branżowej to świetny sposób na uzyskanie dostępu do najważniejszego oprogramowania i usług Autodesk® w jednym pakiecie. Możesz teraz cieszyć się z znacznymi oszczędnościami w stosunku do programów kupowanych oddzielnie, a programy oferują wiele rozwiązań branżowych, zawsze gdy ich potrzebujesz.

Informacje
Od 7 maja  do 25 października 2019 r., możesz zaoszczędzić nawet do 20%, jeśli rozpoczniesz subskrypcję wybranego programu Autodesk na 1 lub 3 lata. Oferta związana jest z wymogiem aktualizacji posiadanej licencji wieczystej i dotyczy dostępu dla jednego lub dla wielu użytkowników. Dołącz do milionów osób, które już się wybrały subskrypcję i uzyskały dostęp do najbardziej innowacyjnych programów Autodesk.

 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami lub rabatami.
 • Oferty nie można łączyć z umowami Volume Purchase Agreements lub Major Account discounts.

Przykłady

Szczegóły

 • Klienci mogą zaoszczędzić do 20%** na sugerowanej przez Autodesk cenie detalicznej Kolekcji branżowych i większości produktów indywidualnych przy zakupie kwalifikujących się rocznych lub trzyletnich subskrypcji z dostępem dla jednego lub wielu użytkowników i jednoczesnym przekazaniu powiązanych z tymi licencjami, kwalifikujących się stanowisk dla produktów z lat wydania od 2014 do 2019 (włącznie) bez aktywnego planu obsługi. (Skorzystać z oferty można tylko w przypadku licencji, których plan obsługi wygasł nie później niż 30 kwietnia 2019 r.). Aby skorzystać z promocji, każdej przekazywanej licencji wieczystej musi towarzyszyć odpowiadający jej numer seryjny, który musi być ważny i kwalifikować się do udziału w promocji.
 • Numery seryjne należy przekazywać pod adresem: http://www.autodesk.com/tradeinpromo
 • lub w polu Przekazywany numer seryjny na odpowiedniej stronie Autodesk.com/subscribe.
 • Oferta jest dostępna od 7 maja do 25 października 2019 r. włącznie.
 • Klienci przekazujący licencje wieczyste mogą uzyskać zniżkę przy zakupie subskrypcji rocznej ALBO trzyletniej.
 • Tej promocji nie można łączyć z innymi zniżkami, promocjami ani mechanizmami motywacyjnymi oferowanymi przez Autodesk, chyba że firma postanowi inaczej.
 • Zgodnie z warunkami tej oferty klient zgadza się przekazać kwalifikującą się licencję wieczystą i zaprzestać korzystania ze wszystkich stanowisk powiązanych ze zwróconymi numerami seryjnymi.

Pełną listę produktów wyjściowych i docelowych można znaleźć w .

 

CadMouse Pro Wireless Left to idealne narzędzie zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

 

CadMouse Pro Wireless Left to odbicie lustrzane myszy CadMouse Pro Wireless, o której informowaliśmy całkiem niedawno (http://budikom.pl/wiadomosci/333-cadmouse-pro-wireless), ergonomicznie dostosowane do lewej dłoni. Jej nachylony kształt pozwala na optymalną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości z dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left będzie podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

                                                                          

CadMouse Pro Wireless Left jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

 

CadMouse Pro Wireless Left będzie dostępna w sprzedaży od 9 lipca 2019r.!

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:
534 343 300