Wiadomości

Przypominamy:  Przejście do subskrypcji i przejście do nazwanego użytkownika - podwyżki cen rozpoczynają się 7 maja 

Autodesk stale inwestuje w technologię i usługi, które dostarczamy w ramach oferty subskrypcji - zapewniając klientom większą wartość niż kiedykolwiek wcześniej. Przypominamy, że od 7 maja 2023 roku klienci, którzy przeszli na subskrypcję w ramach ofert Move to Subscription lub Transition to Named User, otrzymają podwyżkę cen o około 5%.

Klienci, którzy skorzystali z tych ofert, przez lata odnotowali znaczne oszczędności. Dodatkowo, dzięki tym ofertom nadal korzystają ze specjalnej ochrony cenowej - w tym braku podwyżek cen w latach 2024, 2026 i 2028 oraz zobowiązania ze strony Autodesk, że wzrost cen będzie wynosił 5% lub mniej w latach 2023, 2025 i 2027.


Przejście na subskrypcję
Odkąd zaczęliśmy przenosić naszych klientów do subskrypcji, udostępniliśmy nowe funkcje i ulepszenia, w tym: 

  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki udostępnieniu wszystkim klientom funkcji pojedynczego logowania (SSO) (Premiera dla klientów 8 maja 2023 r.)
  • Większa widoczność i wgląd dzięki raportowaniu użytkowania
  • Ulepszone możliwości zarządzania użytkownikami

Przejście do Named User
Efektywne zarządzanie użytkownikami jest kluczowe dla klientów przechodzących z licencji sieciowej na subskrypcję z nazwanym użytkownikiem. Klienci korzystający z oferty Przejście na Nazwanego Użytkownika otrzymują ulepszone zarządzanie użytkownikami, w tym: 

  • Raportowanie na poziomie użytkownika
  • Masowe usuwanie
  • Usprawnienia konfiguracji SSO

Dla przypomnienia, zachęcamy klientów, którzy nadal posiadają subskrypcje z wieloma użytkownikami, do skorzystania z tej oferty przed jej zakończeniem 7 lutego 2024 roku