Wiadomości

 

Zaufały mu miliony użytkowników. Oparty na wieloletnich innowacjach. Autodesk® AutoCAD® zapewnia najlepsze w swojej klasie środowisko projektowania 2D i 3D oraz udoskonalone funkcje automatyzacji. Dodawaj znaczniki i dołączaj opinie kilkoma kliknięciami, nawet z drukowanych rysunków. Automatyzuj zliczanie obiektów, porównuj rysunki i wykorzystuj odpowiednie opracowania do poznania funkcji przyspieszających pracę. Oprogramowanie AutoCAD zawiera specjalistyczne zestawy narzędzi z funkcjami do projektowania architektonicznego, mechanicznego, elektrycznego i nie tylko. Szybko i sprawnie uzyskuj dostęp do danych w różnych produktach Autodesk. Dzięki subskrypcji zyskujesz dostęp do unikatowych funkcji projektowania i możliwości przechowywania w chmurze niezależnie od rodzaju urządzenia — komputera PC, Mac czy tabletu.

Zabierz AutoCAD ze sobą
Subskrypcja AutoCAD obejmuje aplikację internetową i aplikację mobilną AutoCAD, dzięki czemu możesz zawsze mieć dostęp do swoich rysunków CAD — nawet w terenie, w domu czy w biurze klienta.

Właściwe narzędzia przyspieszające pracę
Dostęp do funkcji branżowych, które ułatwiają zwiększenie efektywności na niespotykaną dotąd skalę. W niedawnych badaniach w przypadku zadań wykonywanych za pomocą specjalistycznego zestawu narzędzi w programie AutoCAD średni wzrost wydajności pracy wyniósł 63%.***
• Dostęp do biblioteki zawierającej ponad 750 000 symboli, części i komponentów szczegółów.
• Automatyzacja tworzenia opisów, warstw i właściwości.
• Łatwe tworzenie szczegółów i widoków na podstawie modeli 3D oraz generowanie w prosty sposób zestawień, list i tabel.

  Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:

Dział Handlowy                        534 343 300                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.