Wiadomości

Nie przegap szansy na zaoszczędzenie 20% przy subskrypcji Kolekcji z zakresu Projektowania i wytwarzania Produktów. Dzięki kolekcji będziesz w stanie dostosować narzędzia do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Użytkownicy mają również dostęp do każdej poprzedniej i bieżącej wersji oraz możliwość łatwego zarządzania licencjami i użytkownikami. Nie przegap szansy zaoszczędzenia 20% i zastanów się nad oszczędnościami jeszcze większymi, wybierając 3-letni okres ważności.

Ze względu na wysokie zainteresowanie klientów, obecna oferta została przedłużona do 29 listopada 2019 roku. Kwalifikujący się klienci, którzy skorzystają z Global Field Promotion (GFP), otrzymają do 20% zniżki na SRP nowego 1- lub 3-letniego abonamentu.

Szczegóły
Miło nam Państwa poinformować że od teraz również Klienci posiadający starsze licencje wieczyste (od roku 1998)   mogą przystąpić do promocji i uzyskać oszczędności co najmniej 20%.
Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły promocji a odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziecie Państwo pod tym linkiem: klik
Weryfikacja produktów które mogą wziąć udział w promocji a także zgłaszania programów jest dostępne pod tym linkiem: klik  

Ważna wskazówka
Microsoft ogłosił, że zakończy rozszerzone wsparcie dla systemu Windows 7 w styczniu 2020 roku. Biorąc pod uwagę, że nie wszystkie poprzednie wydania Autodesk są kompatybilne z systemem Windows 10, jest to doskonała okazja, aby przejść na programy wspierające w pełni działanie na systemie  Windows 10.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym
Uzyskaj dostęp do szerokiego wyboru niezbędnych produktów łączących oprogramowanie i usługi Autodesk w jednym wygodnym pakiecie dostępnym w atrakcyjnej cenie.
Subskrypcja kolekcji branżowej to świetny sposób na uzyskanie dostępu do najważniejszego oprogramowania i usług Autodesk® w jednym pakiecie. Możesz teraz cieszyć się z znacznymi oszczędnościami w stosunku do programów kupowanych oddzielnie, a programy oferują wiele rozwiązań branżowych, zawsze gdy ich potrzebujesz.

Informacje
Od 7 maja  do 29 listopada 2019 r., możesz zaoszczędzić nawet do 20%, jeśli rozpoczniesz subskrypcję wybranego programu Autodesk na 1 lub 3 lata. Oferta związana jest z wymogiem aktualizacji posiadanej licencji wieczystej i dotyczy dostępu dla jednego lub dla wielu użytkowników. Dołącz do milionów osób, które już się wybrały subskrypcję i uzyskały dostęp do najbardziej innowacyjnych programów Autodesk.

  • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami lub rabatami.
  • Oferty nie można łączyć z umowami Volume Purchase Agreements lub Major Account discounts.

Pełną listę produktów wyjściowych i docelowych można znaleźć w .

Pytania proszę kierować pod numer telefonu: 534 343 300 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.