Wiadomości

 

CadMouse Pro Wireless Left to idealne narzędzie zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

 

CadMouse Pro Wireless Left to odbicie lustrzane myszy CadMouse Pro Wireless, o której informowaliśmy całkiem niedawno (http://budikom.pl/wiadomosci/333-cadmouse-pro-wireless), ergonomicznie dostosowane do lewej dłoni. Jej nachylony kształt pozwala na optymalną rotację nadgarstka, co zapewnia bardziej naturalne ułożenie dłoni i komfort pracy. Łącząc ergonomiczne właściwości z dedykowanym dla CAD środkowym przyciskiem myszy, inteligentnym kółkiem przewijania z precyzją przybliżania co do kliknięcia w aplikacjach CAD, czujnikiem optycznym o wysokiej rozdzielczości, funkcją QuickZoom, łatwym dostępem do programowalnego menu radialnego i trwałością przewidzianą na ponad 50 milionów kliknięć, CadMouse Pro Wireless Left będzie podstawą każdego nowoczesnego zestawu narzędzi do CAD i idealnym uzupełnieniem myszy 3D SpaceMouse.

                                                                          

CadMouse Pro Wireless Left jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy i można ją podłączyć na trzy sposoby: technologią Bluetooth® Low Energy, uniwersalnym odbiornikiem USB 3Dconnexion lub kablem micro USB. Podobnie jak inne bezprzewodowe produkty 3Dconnexion nowa mysz jest sprzedawana w zestawie z dopasowanym, półsztywnym futerałem gwarantującym bezpieczny transport.

 

CadMouse Pro Wireless Left będzie dostępna w sprzedaży od 9 lipca 2019r.!

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:
534 343 300