Aktualizacja 24.06.2019
Miło nam Państwa poinformować że od teraz również Klienci posiadający starsze licencje wieczyste (od roku 1998)   mogą przystąpić do promocji i uzyskać oszczędności co najmniej 20%.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły promocji a odpowiedzi na najważniejsze pytania zawiera złączony plik.

Ważna wskazówka
Z początkiem stycznia 2020 r., Microsoft ogłasza koniec rozszerzonego wsparcia dla systemu Windows 7. Oznacza to, że teraz jest najlepszy moment aby przejąć na programy wspierające w pełni działanie na systemie  Windows 10.

Większa wartość dzięki kolekcjom branżowym
Uzyskaj dostęp do szerokiego wyboru niezbędnych produktów łączących oprogramowanie i usługi Autodesk w jednym wygodnym pakiecie dostępnym w atrakcyjnej cenie.
Subskrypcja kolekcji branżowej to świetny sposób na uzyskanie dostępu do najważniejszego oprogramowania i usług Autodesk® w jednym pakiecie. Możesz teraz cieszyć się z znacznymi oszczędnościami w stosunku do programów kupowanych oddzielnie, a programy oferują wiele rozwiązań branżowych, zawsze gdy ich potrzebujesz.

Informacje
Od 7 maja  do 25 października 2019 r., możesz zaoszczędzić nawet do 20%, jeśli rozpoczniesz subskrypcję wybranego programu Autodesk na 1 lub 3 lata. Oferta związana jest z wymogiem aktualizacji posiadanej licencji wieczystej i dotyczy dostępu dla jednego lub dla wielu użytkowników. Dołącz do milionów osób, które już się wybrały subskrypcję i uzyskały dostęp do najbardziej innowacyjnych programów Autodesk.

  • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami lub rabatami.
  • Oferty nie można łączyć z umowami Volume Purchase Agreements lub Major Account discounts.

Przykłady

Szczegóły

  • Klienci mogą zaoszczędzić do 20%** na sugerowanej przez Autodesk cenie detalicznej Kolekcji branżowych i większości produktów indywidualnych przy zakupie kwalifikujących się rocznych lub trzyletnich subskrypcji z dostępem dla jednego lub wielu użytkowników i jednoczesnym przekazaniu powiązanych z tymi licencjami, kwalifikujących się stanowisk dla produktów z lat wydania od 2014 do 2019 (włącznie) bez aktywnego planu obsługi. (Skorzystać z oferty można tylko w przypadku licencji, których plan obsługi wygasł nie później niż 30 kwietnia 2019 r.). Aby skorzystać z promocji, każdej przekazywanej licencji wieczystej musi towarzyszyć odpowiadający jej numer seryjny, który musi być ważny i kwalifikować się do udziału w promocji.
  • Numery seryjne należy przekazywać pod adresem: http://www.autodesk.com/tradeinpromo
  • lub w polu Przekazywany numer seryjny na odpowiedniej stronie Autodesk.com/subscribe.
  • Oferta jest dostępna od 7 maja do 25 października 2019 r. włącznie.
  • Klienci przekazujący licencje wieczyste mogą uzyskać zniżkę przy zakupie subskrypcji rocznej ALBO trzyletniej.
  • Tej promocji nie można łączyć z innymi zniżkami, promocjami ani mechanizmami motywacyjnymi oferowanymi przez Autodesk, chyba że firma postanowi inaczej.
  • Zgodnie z warunkami tej oferty klient zgadza się przekazać kwalifikującą się licencję wieczystą i zaprzestać korzystania ze wszystkich stanowisk powiązanych ze zwróconymi numerami seryjnymi.

Pełną listę produktów wyjściowych i docelowych można znaleźć w .